Karol Kalicki

Prezes Zarządu, Założyciel

kkalicki@upside-property.com

Inwestor i zarządzający z dużym doświadczeniem w działalności na rynku nieruchomości, aktywnie działający na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Założyciel i Prezes Zarządu spółki Upside Property inwestującej i profesjonalnie zarządzającej projektami komercyjnymi, świadczącej pełen zakres ASSET MANAGEMENT, skoncentrowanej na podniesieniu wartości nieruchomości i jej pozycji na rynku.
Swoje doświadczenie Karol Kalicki zdobył m.in. dzięki wieloletniej współpracy z amerykańską grupą inwestycyjną Polimeni, inwestorem na rynku nieruchomości komercyjnych w USA i Polsce. Odpowiedzialny był za działania inwestycyjne i operacyjne spółek Grupy Polimeni na terenie Polski, w tym planowanie strategii i zarządzanie portfelem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych Grupy Polimeni w Polsce. W ciągu 20 lat współpracy w portfelu inwestycyjnym amerykańskiego inwestora dzięki działaniom Karola Kalickiego znalazły się projekty o łącznej wartości ok. 300 mln euro.
Jako uznanie profesjonalizmu działalności, Upside Property otrzymało jedną z pierwszych w Polsce decyzję KNF pozwalającą na zarządzanie funduszami nieruchomościowymi.

ZESPÓŁ

Zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów w branży pracuje w zgodzie z zasadą, że biznes to przede wszystkim ludzie. Zespołowa determinacja to klucz do wielowymiarowej obsługi.

Jarosław Kossakowski
Project Manager
jkossakowski@upside-property.com

Emilia Wójciuk
Projects Manager
ewojciuk@upside-property.com

Katarzyna Krzysiak
Project Manager
kkrzysiak@upside-property.com

Małgorzata Cyprysiak
Manager Obiektów
mcyprysiak@upside-property.com

Katarzyna Wilczarska
Leasing Manager
kwilczarska@upside-property.com

Małgorzata Wellman
PR&Marketing Manager
marketing@upside-property.com

Anna Pawłowska
Analityk Finansowy Inwestycji
apawlowska@upside-property.com

Anna Talarczyk
Kierownik ds. Administracyjnych
atalarczyk@upside-property.com

Kamil Ciski
Główny Księgowy
kciski@upside-property.com

Marta Kamińska
Radca prawny
mkaminska@upside-property.com