O inwestycji

Wille Waldorffa to inwestycja 4 unikatowych domów jednorodzinnych położonych na wzniesieniu w dzielnicy Matemblewo w Gdańsku.

Kameralny, przemyślany w najdrobniejszym szczególe projekt, skierowany jest do klientów wymagających, poszukujących nowoczesnych, pełnych udogodnień technicznych, domów o niebanalnej architekturze. Zaprojektowane przestrzenie dają duże możliwości aranżacyjne zgodne z indywidualnymi potrzebami. Ogromne przeszklenia przechodzące przez dwie kondygnacje od strony ogrodów sprawiają, że wille są doświetlone, wnętrze optycznie jeszcze większe a zewnętrzna zieleń staje staje się integralną częścią domów, zapewniając miejsce relaksu dla całej rodziny.

W prestiżowej lokalizacji

Wille Waldorffa położone są w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, na matemblewskim wzgórzu, w otoczeniu willowej zabudowy jednorodzinnej.

Prywatność i kameralny charakter otoczenia, tereny zielone okalające dzielnicę a za razem bliska odległość od głównej arterii miasta łączy doskonałą komunikację z idealnym miejscem odpoczynku od zgiełku centrum.

Tabela domów

BudynekPowierzchnia wewnętrznaPowierzchnia użytkowaPlan mieszkaniaCena
Villa I203,98 m2185,91 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
Villa II199,40 m2181,73 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
Villa III180,02 m2169,70 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
Villa IV179,62 m2169,52 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę

Interaktywny plan

* Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Galeria zdjęć

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawiony w nich model budynku oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

Materiały wykończeniowe

ELEWACJA

z płyt Trespa, powstałych z włókien naturalnych oraz żywic termoutrawdzonych

CIEPŁA ŻELBETOWA PŁYTA

fundamentowa

OKNA I DRZWI

drewniane

WENTYLACJA MECHANICZNA

z systemem odzysku ciepła

100% OGRZEWANIA PODLOGOWEGO

z inteligentnym systemem sterowania

POMPY CIEPŁA

z możliwością stworzenia integralnego systemu eko w połączeniu z solarami

SWIN

System przeciwwłamaniowy i antynapadowy

WIDEOFON

oraz WIZJER ELEKTRONICZNY w każdej willi

PAKIET EXCUSIVE

na życzenie klienta (klimatyzacja, projektant wnętrz, zmiękczalnia i filtry wody, aranżacja ogrodu, system automatycznego nawadniania)

MGR. INŻ.

Jacek Doroszcz

Autorem projektu Wille Waldorffa jest Jacek Droszcz – gdyński architekt, zaliczany do czołówki krajowej, wieloletni wykładowca Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej, założyciel gdyńskiej spółki architektonicznej Studio Kwadrat (Partner w spółce z Bazylim Domstą).

Architekt posiada w swoim dorobku wiele realizacji, głównie z zakresu użyteczności publicznej, hoteli i mieszkaniówki.

Studio Architektoniczne KWADRAT brało także udział w najważniejszych, organizowanych na Wybrzeżu, ogólnopolskich konkursach architektonicznych, w tym w wielu z nich zdobywając prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Największym sukcesem pracowni Jacka Droszcza było zwycięstwo w międzynarodowym konkursie architektonicznym na projekt Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

POZNAJ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania.
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30-16.30