LOKALIZACJA

W leśnej oazie z widokiem na centrum i morze.

Villa Park to wyjątkowy kompleks apartamentowy położony w Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na wzgórzu w ostatniej linii zabudowy przy ul. Wolności.

Lokalizacja jest niezwykle kameralna zachowując jednocześnie bliskość śródmieścia.
Villa Park jest dobrze skomunikowana z miastem. Charakteryzuje się łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną – autobusami, trolejbusami oraz koleją miejską.

Bliskość miasta, widok na morze, małe natężenie ruchu w okolicy oraz spokój bezpośredniego sąsiedztwa Parku Krajobrazowego stanowią o wyjątkowym komforcie życia w tej lokalizacji.

CHARAKTERYSTYKA

Kameralnie i komfortowo.  

Kompleks apartamentów Villa Park powstał z myślą o stworzeniu kameralnej przestrzeni do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi ciesząc się urokami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z jednoczesnym komfortowym dostępem do centrum miasta.

W budynku zaprojektowano dużo przeszkleń okiennych oraz balkonowych podkreślając w ten sposób atuty lokalizacji,  w tym bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Kameralny charakter zamieszkiwania zapewnia ilość jedynie 6 przestronnych, funkcjonalnych apartamentów w budynku liczącym dwa piętra. Na parterze dostępne są mieszkania z ogródkami, na piętrach przestrzenne balkony/tarasy.

W budynku znajduje się przestronne lobby oraz winda, podziemna hala garażowa. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

TABELA MIESZKAŃ

Mieszkanie - symbolMetrażLiczba pokoiPiętroDodatkowePlan mieszkaniaCena
M.0.1 SPRZEDANE102,9 m24ParterOgródekPobierz w PDFZapytaj o cenę
M.0.2 SPRZEDANE93,3 m24ParterOgródekPobierz w PDFZapytaj o cenę
M.1.1 OSTATNI APARTAMENT W SPRZEDAŻY 81,3 m231 piętroBalkon 13,5 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
M.1.2 SPRZEDANE62,2 m221 piętroBalkon 9,6 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
M.1.3 SPRZEDANE69,9 m231 pietroBalkon 11,1 m2Pobierz w PDFZapytaj o cenę
M.2.1 SPRZEDANE164,2 m252 piętroTaras 39,2 m2
Taras 22,4 m2
Taras 35,7 m2
Pobierz w PDFZapytaj o cenę

* Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

POZNAJ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania.
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30-16.30

GALERIA ZDJĘĆ

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawiony w nich model budynku oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.